SURUÇ BELEDİYE EŞ BAŞKANLARI SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİYLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

Suruç belediyesi eş başkanları Orhan Şansal, Zuhal Ekmez ve bdp ilçe başkanı İsmail Kaplanın düzenlemiş olduğu halk toplantısına mahalle ve köy muhtarları, sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleri katıldı.

Toplantı öncesinde katılımcılara Suruç belediyesinin ve Suruç ilçesinin sorunları ve projelerinin yazılı olduğu dosyalar dağıtıldı.
Belediye Konferans salonunda gerçekleşen toplantıda   Belediye eş başkanı Orhan Şansal; siz değerli halkımız tarafından da bilindiği üzere demokratik özekliğin inşası ancak ve ancak biz halkımızın seçilmişleri ve Suruç halkının yönetime ortak katılımıyla mümkündür. Nisan ayı raporunda da belirttiğimiz gibi yönetim de olacağımız 5 yıl boyunca şeffaflığı esas aldığımız anlayışımız la her ay düzenli olarak belediyemize gelen gelirler ve belediyemiz tarafından yapılan harcamalar ile hizmetlerimiz siz halkımız ile paylaşılacaktır, şeklinde konuştu.
Şansal’ın konuşması sonrasında karşılıklı sorunlar ve çözümler tartışıldı.

Toplantının sonrasında önerilerin dikkate alınacağı ve sonraki toplantılarda yapılacak olan yeniliklerin tartışılacağı ve bu tür toplantıların verimliliği üzerine konuşuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir