Suruç belediyesi 14 parkta bakım onarım çalışması başlattı

Suruç Belediyesi, Koronavirüs salgını tedbirlerinin azaltıldığı ve normalleşme sürecinin başladığı bu dönemde parklardaki çalışmalarını yoğunlaştırdı.
Başkan V. Aktaş’ın talimatıyla çalışmalarını yoğunlaştıran Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler , 14 Parkta bakım onarım çalışmalarını yürütüyor.
Parklardaki çocuk oyun gruplarının bakımını yapan ekipler zarar gören kısımları da onarıyor. Rengi solan ve renksiz olan kaldırım bordürlerini boyayan ekipler, parklardaki oyun alanları, salıncaklar, kaydıraklar ile bankları tazyikli sularla yıkayarak toz, toprak ve çamurdan arındırıp temizliyor, bununla birlikte parklarda dezenfeksiyon işlemleri de düzenli olarak gerçekleştiriliyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş ” Koronavirüs salgını tedbirlerinin azaltıldığı ve normalleşme sürecinin başladığı bu dönemde, vatandaşlarımız için parklardaki çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Korona virüse karşı mesai saati gözetmeksizin aktif mücadele eden belediyemiz bir yandan da rutin görevlerini titizlikle yerine getiriyor. Suruç halkına hizmet etmek hepimize güç veriyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir