Suruç Geleceğin Yıldızlarını Seçiyor

Suruç Gençli Spor Külubu Bal Ligine yükselmekle birlikte gelecekte daha güçlü bir kadro oluşturmak, için ilçe genelinde yaptıkları duyuru ile U13,U14,U15 yaşları arasında yaptıkları minikler seçmelerine ço sayıda genç katıldı.
çok sayıda çocuğun katıldığı seçmeler renkli ve kıyasıya bir mücadele ile devam etti. Yapılan seçmeler hakkında açıklama yapan Suruç Gençlik Spor Yönetimi yetenekleri keşfetmek için çocukları incelediklerini belirtti.
İlçe Şehir stadında yapılan seçmelere katılan İlçe Kaymakamı Abdullah Çiftçi,

İlçemiz Takımlarından Suruç Gençlik Spor’un Bal ligine yükselmesiyle birlikte ihtiyaç duyulan Spor Okulunda U13,U14,U15 yaş grubunda olan yetenekli çocukların seçilmesi için geldik. umarım güzel futbolcular seçilerek sağlam bir alt yapı oluşturulur, kaymakamlık olarak her zaman bu gençlerimize destek olacağız dedi.
Suruç Gençkli Spor Yönetimi Yetenekli gençlerin seçilmesi için turnuva havasında bir çalışma tertip ettik. Umarım yetenekli çocuklarımız olur, bizlerde onların başarısıyla övünürüz. Yetenekli çocuklarımız var ama alt yapısı sağlam spor kulüplerimiz yok olmadığından çalışmalarımız bu durumdadır. Futbol eğitim merkezi de çalışmalara destek olurlar. Ümit ediyoruz ki Suruç’ta birçok yeteneği üst seviyelere ulaştırabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir