Suruç İMKB ortaokulunda LGS sınavı öncesi prova amaçlı deneme sınavı yapıldı.

Suruç imkb ortaokulunda  yapılacak olan lgs sınavı öncesi prova amaçlı deneme sınavı yapıldı.

Yapılan deneme sınavı LGS sınavının bire bir provası niteliğinde olup oturma düzeni, denemeye giriş saati, verilen ara süresi, sayısal ve sözel bölüm önceliği gibi LGS sınavı için geçerli olan tüm kurallar yapılan deneme sınavında da uygulandı. Ayrıca deneme sınavına giren bütün öğrenciler beraberinde kaliteli 2 tane kurşun kalem, leke bırakmayan silgi, su, 2 adet maske ve ıslak mendil ile gelerek denemeye katıldılar.

Saat 9.30’da başlayan ve 12.50 de sana eren sınavda gerek okul bahçesinde, gerek öğrenciler salona alınırken gerekse, sınav esnasında salonlarda sosyal mesafeye son derece dikkat edilirken, Deneme sınavı öncesi ve sonrası sınav salonları dezenfekte edilip sağlık açısından herhangi bir olumsuzluğa yer verilmedi.

Yapılan deneme sınavının değerlendirilmesi aynı gün yapılarak sonuçları öğrenci ve öğrenci velileriyle paylaşılarak geri dönüt sağlandı.

Yapılan bu güzel çalışmalarından dolayı ilçe milli eğitim müdürlüğü olarak okul idaresine ve okulun değerli öğretmenlerine teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir