SURUÇ KAPALI SPOR SALONUNDA TADİLAT ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş’ın girişimleri sonucu Belediye Başkanlığı proje birimi tarafından hazırlanan İlçe Spor Salonun Bakım , Onarım ve Tadilat Projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kabul edildi.

Proje ile ilçede uzun yıllardır (Basketbol, Futsal, Voleybol, Hentbol ) gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra konser,  sosyal ve kültürel faaliyetlere sahipliği yapan ve kullanılamaz hale gelen Spor Salonunda bakım onarım ve yenileme çalışması başlatılacak . Önümüzdeki günlerde başlanacak olan yenileme çalışmalarının yanı sıra salon alınana güvenlik kulübeside yapılacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş ” Korona virüs (Covid-19) salgını dolayısıyla faaliyetlerine ara verdiğimiz spor salonumuzu Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından kabul edilen projemiz ile birlikte yeniliyoruz. İnşallah en kısa sürede tamamen biteceğine inandığımız bu salgından sonra vatandaşlarımızın ve gençlerimizin kullandığı Kapalı Spor Salonumuzun zemin, çatı boyama işini, protokol tribününde ve soyunma odalarını yenilenecek. Sporu ve sporcuyu önemsiyoruz salonumuzu kısa zamanda bitirmeyi hedefliyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir