Suruç’ta 8 bin öğrenciye Çanta ve Kırtasiye yardımı

Suruç’ta 8 bin öğrenciye Çanta ve Kırtasiye yardımı

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığı günden bu güne kadar eğitim dalında bir çok  projeye imza atan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Bircan, İlçeden çökmüş olan Eğitim sisteminine ivme kazandırdı.

Çocukların iyi bir gelece hazırlanması konusunda her gün okulları ziyaret eden, sorunları yerinde dinleyen, “ Gitmediğin yer senin değildir “ şiarıyla ’ gerek idari kadroyla ve öğretmenlerle  dayanışma içerisinde olan Bircan, Bu Çalışmayla İlçedeki eğitim seviyesini en üst sıralara taşıyacaktır.

İlçe Merkezinde ve  Köy okullarında eğitim gören 8 bin öğrenciye Kırtasiye ve Çanta yardımı yapılması konusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğünce koordineli bir şekilde çalışan Bircan, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce  Öğrencilere verilmek üzere gönderilen 8 bin çanta ve kırtasiye paketini en kısa zamanda dağıtımına başlayacaklarını söyledi.
Bircan, İlçemiz  merkez ve merkeze bağlı eğitim öğretim devam eden bütün köylerdeki öğrencilerine çanta ve kırtasiye yardımı yapılacak. Bircan ” öğrencilerimizin sevincine ortak olmak, Onlar bizim geleceğimiz ülkemizi emanet edeceğimiz yarınlarımızdır. İnşallah her biri vatanına milletine bağlı birer bireyler olarak yetişeceklerdir. İlçeye  Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığım günden bu güne eğitim konusunda ne yapılması gerekti ise yapmaya çalıştık. Bu yeterli mi tabiki değil, daha yorulacağız, daha çalışacağız  çocuklarımız yarınlarımızı emanet edeceğimiz geleceğimizdir. dedi meşale gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir