Suruç’ta çekilen Akrep isimli dizi büyük begeni topluyor.

Suruç’ta kisa video dizisi seklinde çekilmekte olan ve internet üzerinden yayinlanan dizinin çekimleri devam ediyor.

Suruç’ta kisa video dizisi seklinde çekilmekte olan ve internet üzerinden yayinlanan dizinin çekimleri devam ediyor.

On bes günde bir Youtube video platformu üzerinden yayinlanan aksiyon türü dizi 15 dakikalik bölümler seklinde kurgulanarak çekiliyor.

Akrep kisa dizisinin yapimci ve yönetmenligini yapan Suruçlu Siyar Kendirci ” Teknik alt yapi sorununu zaman ile çözdügümüzde Suruç’tan ulusal degerde bir proje çikmis olacaktir ” dedi.
Video dizi dünyanin en büyük video paylasim platformu olan www.youtube.com/akrepdizisi adresi üzerinde yayin yapan AKREP isimli kanalla izleyicileriyle bulusuyor.

Akrep dizisi Sanliurfa’nin Suruç ilçesi merkez olmak üzere Sanliurfa ve ilçelerinde ki çekimleri devam ediyor. Düsük bütçe ile çekilmeye baslananan dizinin oyuncularinin tamami Sanliurfa Organize sanayisinde bulunan bir fabrikanin isçilerinde olusmakta olup dizi Siyar Kendirci yönetmenliginde çekilmektedir.
Ilk bölümü yayinlanan dizi izleyenlerin büyük begenisini kazanirken sosyal medyada da büyük yanki uyandirdi. Suruç’un birçok sosyal medya sayfasinda kendine yer bulan internet dizisi simdiden büyük bir izleyici kitlesine ulasti.

Dizinin Konusu

Çocukluk arkadaslari olan Mavri ve Büyük efendinin yönetme hirsi ile baslayan macera yine iki dostun sehre tamamen hüküm etmesine kadar uzar.
Bir zaman sonra ise bu iki dost arasina anlasmazliklar meydana gelir ve sehir iki farkli illegal yöneticinin kontrolüne girer.
Sehir iki suçlu tarafindan paylasilmistir. Taki sehir iki büyük suçluya dar gelene kadar. Iki eski dost çatisirken Akrep isimli biri iki tarafinda adamlarini öldürmekle mesguldür.

Büyük efendi, Mavri ile olan savasina son verip Akrep ile çatisirken Mavri ise Akrep’ten yana tavir alip Büyük efendiye karsi savasir.
Sehir Akrep tarafindan düzene koyulurken bir gün Akrep aniden sehri gerisinden birakir ve uzaklara gider.
Otorite boslugundan faydalanan Büyük Efendi sehre tekrar hakim olup sehri kendi kurallarina göre yönetir. Uzun bir zamandan sonra Büyük efendinin sol kolu olan Kurt bir geçe evinde öldürülür.
Büyük efendi neden gittigini bilmedigi Akrebin kendisi için geldiginden artik emindir.

Akrep dizisinin www.youtube.com/akrepdizisi adresinden ulaşabilindiği gibi resmi web sitesi olan www.akrepdizisi.com sitesinden Akrep dizisi ekibine ulaşabilir ve ya projenin gelişimine katkı sunabilirsiniz.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir