BAŞARI SANA YAKIŞIR SURUÇ

Suruç ilçemizde okullarda yürütülen e-Twinning proje çalışmalrı kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce “e-Twinning Kalite Etiketi” ödül töreni düzenlendi.
Suruç Etwinning projelerine yapmış olduğu çalışmalar ile Avrupa Kalite etiket ödülü ile ödüllerilen 100.Yıl İlkokulu öğretmeni Ali Sapmaz ve Yenilikçi İdarecilik anlayışı ile eğitime katkı sunan Okul Müdürü İsmet Erdoğan’ın belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Han Özdemir tarafından taktim edildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir, Şube Müdürleri ve öğretmenler katıldı.
Özdemir; “e-Twinning kapsamında okullarda çok önemli projelerin yürütüldüğünü belirterek, “Sizleri eğitim adına yaptığınız çalışmalardan ötürü kutlarım. e-Twinning iş birliği yapmak, iletişim kurmak, projeler geliştirmek, paylaşmak, kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu toplumun bir parçası olmak ve katılımcı okullardan birinde çalışan öğretmen, yönetici olarak bir platformda yer almaktır diyebiliriz.” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir