Güvenlik Güçleri Göz Açtırmıyor

Güvenlik Güçleri son bir hafta içerisinde yaptığı arma ve operasyonlarla 19.4 gram eroin, 561 paket kaçak sigara ve 41 adet 7.65 mm tabanca fişeği yakalanmıştır.

Sarayaltı Mahallesin’de 14.09.2022 tarihinde Ö.Ç. isimli şahsın evinde Tem. Șb. Md. lüğü ve Suruç Merkez J. Krk. K. lığı tarafından yapılan arama neticesinde; (41) adet 7,65 mm dolu tabanca fişeği ele geçirilerek el konulmuştur. Suruç C.Başsavcılığının talimatlarıyla şüpheli şahıs hakkında adli işlem başlatılmıştır

19.09.2022 günü yapılan çalışmalarda Onbir Nisan (Aligör) Mahallesi D-400 Karayolu üzerinde A.K isimli şahıstan 19.4 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir. Şahıs hakkında TCK 191 Uyuşturucu Madde Kullanmak ve TCK 188 Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak veya Sağlamak suçundan mevcutlu olarak işlemlere başlanmıştır.
Sarayaltı Mahallesi’nde A.T. isimli şahsın evinde ve iş yerinde Tem Ş.Md.lüğü ve Suruç Mrk. J. Krk. K. lığı tarafından yapılan arama neticesinde; (561) paket kaçak sigara ele geçirilmiştir. Suruç C.Başsavcılığının talimatlarıyla şüpheli şahıs hakkında adli işlem başlatılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir