İlçe Mal Müdürü’ne veda yemeği

Yaklaşık 4 yıldır  Suruç İlçe Mal Müdürlüğü görevini yürüten İhsan Altuntaş, Denizli Acıpayam İlçe Malmüdürlüğü’ne atanması münasebetiye İşadamı Mehmet Akkuş tarafından  onuruna verilen Veda Yemeğinde duygulu anlar yaşandı.

Verilen Veda Yemeğine   Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Kılıç, Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Han Özdemir, Esnaf  ve kefalet kredi kooperatifi Başkanı Mehmet Durmaz, İlçe Tarım Müdürü  Murat Yahlizade,  Suruç Tapu  Müdür Vekili  Galip Yüzügülen, Suruç Eski Sağlık Grup Başkanı Dr. Serhat Erdem, Maliye Personelleri , Okul Müdürleri ve bazı esnaf kesimi katıldı.

Onuruna verilen veda yemeğinde konuşan Mal Müdürü İhsan Altuntaş, “Yaklaşık 4 yıldır Suruç İlçesinde Mal Müdürü olarak görev yapmaktayım. Bir devlet adamı olarak tüm suruç halkına  verilen kanun çerçevesinde yaklaştım. kimseye ayrımcılık yapmadım,  kurumum olarak her zaman vatandaşın yanında olduk, güzel dostluklar edindim, nitekim bizler bu ilçede verilen süremizi doldurarak Denizli Acıpayam İlçesine atandım, kapım her zaman Suruç Halkına açıktır. bir kusurumuz olduysa da Suruç Halkında haklarını helal etmelerini diliyorum” dedi.

Veda yemeğini düzenleyen İş adamı Mehmet Akkuş, Konuşan,  dürüst ve efendi kişiliği ile her kesimin takdirini kazanan Mal Müdürü  İhsan Altuntaş’a ilçemize  verdiği emeklerden dolayı teşekkür etti.

Akkuş, “Böyle bir insanın İlçemizden ayrılmasının üzüntüsü içerisindeyiz. Tabi ki yaptığı hizmetler bir görev değişimidir, bir bayrak yarışıdır. Devlette kamu hizmeti sunarken mutlaka biri gidecek biri gelecektir. Bu anlamda verdiği  hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ailenizle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Mal Müdürü İhsan Altuntaş’a  plakek ve Urfa Yöresine ait hediyeler  verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir