Kasap Pazarı yenileniyor

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkanı Kenan Aktaş ilçede kalıcı eserler bırakmak amacıyla yeni yapılacak projelerin startını verdi.

Baskan V. Aktaş’ın en önemli projelerinden biri olan, harabe ve bakımsız haliyle onarımsızlıktan esnafın tepkisine yol açan Kasap Pazarında yenileme çalışması başlatıldı.

Suruç’ta halkı ve esnafı ziyaret ederek çalışmalarına devam eden Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş, Kasap Pazarında incelemelerde bulundu, esnafın taleplerini yerinde dinledi. Esnafın talep ve isteklerini yerinde dinleyen Aktaş gereğinin yapılacağı sözünü verdi

Kasap Pazarı’ndaki yenileme çalışmaları ile ilgili bilgi veren Aktas; Halkımızın rahatça gezip dolaşabileceği, alış veriş yapabileceği nezih ortamlar meydana getirmek için çalıştıklarını söyledi. Kasap Pazarı’nın üstünün tamamen kapatılacağını boyanarak yenileneceğini belirten Belediye Başkan V. “Suruç’ta yapılan değişim dönüşüm ve yenileme çalışmaları, her bölgede başlatılacak. Artık her vatandaşımız buradan rahatlıkla alışverişlerini yapabilecekler. Esnaflarımızda bu düzenlemelere ve yenileme çalışmalarına destek veriyorlar. Her şehrin çarşısı o kentin aynasıdır. Biz imajımızı doğru çalışmalarla güzelleştiriyoruz. Kasap pazarımızı ilçeye, esnafımıza yakışır bir şekilde hizmete sunacağız dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir