Mersin, Suruç’lular  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2019 yılının son toplantısını yaptı

Mersin Merkezde faaliyet gösteren Suruç’lular  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu ve Dernek Üyeleri Dernek binasında bir araya gelerek 2019 Yılının değerlendirmesi  yaptılar.

Dernek binasında yapılan  2019 yılın son  toplantısında konuşan Dernek Başkanı Enver Şimşek, ayda  bir defa bir araya gelen dernek üyelerimizle yapılan toplantıda mersinde ikamet eden hemşehrilerimizin sorunlarına  çözüm bulunması, dernek olarak, ilçemizin gelişmesinde pay sahibi olmak, mersinde üniversite okuyan gençlerimizin sorunları dinlemek ve çözüm üretmektir, 2019 yılının son toplantsında bir araya gelen Dernek yönetimi, bir yıllık ederneğin çalışmalarını değerlendirdik, karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Urfalı olarak yapılan toplantımızda yöremizin tescili markası olan çiğköftemiz olmaz olmazlarımızdandır.  Suruç’lular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak her zaman Hemşehrilerimizin hizmetindeyiz dedi.

Dernek Üyeleri yapılan toplantının ardından Dernek tarafından ikram yemeği verildi. hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, 2020 yılının Ülkemize huzur ve bereket getirmesini dilediler. MEŞALE GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir