Saadet Partisi Suruç ilçe başkanı Öğretmen Günü Mesajı

Saadet Partisi Suruç ilçe başkanı Öğretmen Günü Mesajı
AZİZ ÖĞRETMENLER;
BİR ÜLKENİN GELECEĞİ,O ÜLKENİN EĞİTİMİNE BAĞLI.
“ÇOCUKLARIMIZI EMANET ETTİĞİMİZ, ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE YÖN VEREN ÖĞRETMENLERİMİZDİR” …
BİR ÜLKEDE EĞİTİMCİLER VELİLERDEN ŞİDDET GÖRÜYORSA VEYA EN BASİT BİR DURUMDA SORUŞTURMA AÇILIYORSA EĞİTİM TEHDİT ALTINDA DEMEKTİR.
“BİR ÜLKENİN EN BÜYÜK GÜCÜ PARASI, TOPU, TANKI, TÜFEĞİ DEĞİL , İNANÇLI VE EĞİTİMLİ GENÇLERİDİR” DİYEN MİLLİ GÖRÜŞ LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZ; GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN GENÇLİĞİ YETİŞTİRMEDE EN BÜYÜK GÖREV VE SORUMLULUĞU ÖĞRETMENLERİN ÜSTLENDİĞİNİ SÖYLÜYOR.
AHLAKİ VE MANEVİ TAHRİBATIN HAD SAFHAYA ULAŞTIĞI BU DÖNEMDE, EĞİTİME DAHA ÇOK ÖNEM VERİLMELİDİR.
ANCAK ÖĞRETMENLER BU SORUMLULUĞA UYGUN MADDİ VE TEKNİKİ İMKANLARDAN YOKSUNDUR.
YAPILAN ARAŞTIRMALARA GÖRE ÖĞRETMENLERİN İÇİNDE BULUNDUĞU DRAMATİK TABLOYUDA GÜN YÜZÜNE ÇIKARMIŞTIR.’’ÖĞRETMENLERİMİZİN YÜZDE 80’İ KREDİ BORÇLUSUDUR. EKONOMiK GEÇİMDE AŞIRI DERECEDE ZORLANDIKLARINI GÖRÜYORUZ. BUNUN TEK SORUMLUSU HER AY DIŞ BORÇ FAİZİNE MİLYAR DOLAR ÖDERKEN, ÖĞRETMENE %4 ZAMI ÇOK GÖRENLERDİR. BUNLARA RAĞMEN ÖĞRETMENLERİN FEDAKAR BİR ŞEKİLDE GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞMASIDA GÖZ ARDI EDİLMEMELİ. “ÖĞRETMENLERİMİZİN ORTAYA KOYDUĞU BU FEDAKARLIKLAR HER TÜRLÜ TAKDİRİN ÜZERİNDEDİR”. ÖĞRETMENLERİMİZİN EKONOMİK REFAHA KAVUŞMALARI VE ÜCRETLİ KÖLELİĞE DUR DEMEK İÇİN SAADET PARTİSİ OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ. “ÇOCUKLARIMIZI EMANET ETTİĞİMİZ, ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE YÖN VEREN ÖĞRETMENLERİMİZ 1 MİLYON A YAKLAŞAN BÜYÜK BİR ORDUDUR. ŞUURLU ÖĞRETMENLERİN YETİŞTİRECEĞİ “ÖZLENEN NESİL”, “YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE”Yİ VE “YENİ BİR DÜNYA”YI KURACAK, BÖYLECE BÜTÜN İNSANLIĞIN KURTULUŞUNA VESİLE OLACAKTIR.
BU TEMENNİ İLE BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZİN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLUYOR, KENDİLERİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”. ESSELAMÜNALEYKÜM.
SURUÇ SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
MAHMUT KOÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir