SURUÇLULAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞMASINDAN MEMNUN

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yılardır alt ve üst yapı sorunu olan Suruç’un 5 ayrı noktasında eş zamanlı çalışma başlattı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından aynı anda  Değirmen, Emniyet , Sanayi Sitesi, İlçe Devlet Hastanesi ve Aligör olmak üzere 5 farklı noktada da başlattığı sıcak asfaltlama çalışması Suruçluların takdirini topladı.

Şanlıurfa merkez ve kırsal mahallerin hepsine eşit bir şekilde hizmet götüren Büyükşehir Belediyesi, Suruç kent merkezinde yıllardır yaşanan alt ve üst yapı sorununu çözmek için geniş kapsamlı çalışma başlattı.

İlçe Genelinde çalışmalarını ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekiplerince hummalı bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Değirmen, Emniyet , Sanayi Sitesi, İlçe Devlet Hastanesi ve Aligör’de tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından söz konusu mahalleri sıcak asfaltla buluşturuyor.

SURUÇ’TA DEV İÇME SUYU PROJESİ

Suruç merkez ve kırsal mahallerinde eskiyen mevcut şebeke hattında kaynaklanan problemlerin uzun vadeli çözümü için Şanlıurfa Büyükşehir tarafından revizyon projesi hazırlanıyor.

Düzenlenen proje ile ilçe genelinin bütün içme suyu hattının değiştirecek olan Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, yıllardır beklenen hizmetleri Suruçlulara veriyor.

Hazırlanan projenin hayata geçmesiyle birlikte Suruç merkez ve kırsal mahallerde AB standartlarına uygun, daha kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edilecek.

DSC_0004    

Yıllardır beklenilen hizmetleri Büyükşehir Belediyesinin sunduğunu söyleyen Suruçlular, ” Allah razı olsun Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Av. Nihat Çiftçi’yi Şanlıurfa’da yapmış olduğu hizmetlerinden takip ediyoruz. Şuanda Suruç’ta çalışma başlattılar, evlerimizin ve iş yerlerimizin önleri asfaltlanıyor. Hükümetimize ve Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir