SURUC BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ TAKDIR TOPLUYOR.

SURUÇ KAYMAKAMI ve BELEDIYE BAŞKAN VEKILI FERHAT SINANOGLU’NUN TALİMATIYLA ILCEDE BÜYÜK BIR GAYRET GOSTEREREK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN IBRAHIM YAVUZER YONETIMINDEKI ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ ASIL GOREVLERININ YANI SIRA BIR ILKE DAHA IMZA ATTI.

ÇOCUKLARINA BAKMAK IÇIN SURUCTAN GURBETTE HAMAL OLARAK ÇALIŞMAYA GIDEN Â.B ISIMLI VATANDAŞ ÇOCUKLARININ EGITIM, BIRIEKN KIRA VE EV GIDERLERININ KARSILANMASI IÇIN PTT ARACILIĞIYLA ESININ ADINA 1000 TL PARA GONDERDI.ANCAK ESI M.B. PTT’DEN ÇEKTIGI PARAYI DIKKATSIZLIK SONUCU KAYBETTI.GITTIGI GÜZERGAHI BÜYÜK BIR DİKKATLE GEZEN TALIHSIZ KADIN PARAYI BULAMAYINCA SURUC BELEDIYESINE BASVURARAK KAYIP PARA ICIN BELEDIYE HOPERLORLERINDEN ANONS YAPTIRDI.SAATLER GECMESINE RAĞMEN HAMAL OLAN ESINDEN GELEN PARAYI KAYBEDEN KADININ ÜZGÜN HALINI GÖREN ZABITA EKIPLERI BOŞ DURMAYARAK ADETA INSANLIK DERSI VERDILER.EKIPLER ÖRNEK BIR DAVRANIŞA ONZ ATARAK KADININ KAYBOLAN PARASININ TAMAMINI KENDI ARALARINDA TOPLAYARAK 1000 TL PARAYI TALIHSIZ KADINA VERDİLER.

VATANDAŞLAR TARAFINDAN KISA SÜREDE ILCE GENELINDE KONUSULAN BU INSANLIK DAVRANIŞI ILCE HALKINDAN BÜYÜK TAKDIR TOPLADI VATANDAŞLAR ZABITA EKIPLERINE TEŞEKKÜR ETTILER.

ZABITA MÜDÜRÜ IBRAHIM YAVUZER ABLAMIZIN GÖZÜ YAŞLI BIR SEKILDE EVINE GITMESINE RAZI OLAMAZDIK KIM OLSA AYNISINI YAPARDI HAKKIMIZ HELAL OLSUN DEDI

TALIHSIZ KADIN ISE BELEDIYE BAŞKANIMIZA BÜNYELERİNDE BÖYLE IYILIKSEVERLERI ÇALIŞTIRDIKLARI IÇIN TESEKKUR EDERKEN ZABITA EKIPLERINE ÖZELLİKLE TEŞEKKÜR EDIYORUM BU PARAYLA KIRAMIZI COCUKLARIN EGITIM IHTIYACLARINI VE BORCLARIMIZI KAPATACAGIM ZABITA BU PARAYI VERMESEYDI EV SAHIBI BIZI DIŞARIYA ATARDI DEDI.

ÖTE YANDAN SURUÇ Suruç Belediyesi BAŞKAN VEKILI FERHAT SINANOGLU ISE ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKIPLERIMIZ ESINE AZ RASTLANIR ORNEK BIR DAVRANIŞ SERGILEDILER ADETA INSANLIK DERSI VERDLER KENDILERINE YUREKTEN TESSEKKÜR EDIYORUM DEDI meşale gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir